סיפורי הצלחה

במהלך מפגשי הייעוץ אנו מלווים אתכם לאורך התהליך עד להשגת המטרות שהצבתם לעצמיכם. חשוב לנו לתת לכם תמיכה מרבית, ידע וכלים, כאשר לנגד עינינו עומדת ההצלחה שלכם. אנחנו רוצים להודות לכם על המילים החמות ומרגישים סיפוק רב על כל הישג שלכם.

לימור ס

בת 44 מהוד השרון

למאיה הדיאטנית מ"דיאטה בגוף ראשון". רציתי לומר לך המון תודה! תודה על החודשים בהם ליווית אותי לאורך תהליך הירידה במשקל שלי. ניסיתי כבר לא מעט דיאטות קודמות מכל מיני סוגים ומינים, אבל הפעם, איתך, הרגשתי שמשהו שונה. הגעתי בגישה אחרת לתהליך ויחד איתך, הצלחתי לעשות את הבלתי יאומן ולהגיע למשקל היעד שהצבתי לעצמי! והכי חשוב- עשיתי זאת בלי לסבול, בדרך מאוזנת ונכונה ואני מרגישה בפעם הראשונה שהטמעתי הרגלים חדשים שילוו אותי גם שנים קדימה- אמן. היום אני כבר 9 חודשים מאז הירידה ושומרת על המשקל. תודה לך שוב על הכל. מאחלת לך הרבה בהצלחה בהמשך. לימור

יהודית

בת 50 הוד השרון

הגעתי אל אלעד בהמלצת חברתי שהורידה במשקל. כשראיתי אותה החמאתי לה מאד והיא גם הוסיפה שתוצאות הבדיקות שעשתה לאחרונה בשיפור עצום.

בשנים האחרונות בדיקות הדם שלי לא היו לשביעות רצונו של רופא המשפחה. בנוסף התחילו כאבי ברכיים והתקשתי לרדת במדרגות. אחרי שראיתי את חברתי החלטתי לברר איתה איך היא עשתה זאת. היא ספרה לי על אלעד ונתנה לי את שמו. אחרי כחצי שנה פניתי אל אלעד שזה היה ביולי 2017 ומאז אני מגיעה אליו באופן סדיר ונוהגת לפי המלצותיו. במהלך זמן זה היו גם פעמים שלא ירדתי במשקל אך אלעד עודד אותי וכך המשכתי בתהליך ולא הפסקתי. בסך הכל השלתי מעצמי כ-15 ק״ג.

כל התהליך גרם לי לפני כשנה לרצות להתאמן ובעידודו של אלעד התחלתי להתאמן בחדר כושר וגם אחת לשבוע עם מאמן. בעקבות כל השינויים מצבי השתפר ואני ממשיכה להתייצב אצל אלעד.

אני חייבת לציין שאלעד איש מקצוע נהדר וגם אדם מאד מבין ואנושי.

אילנית הבת

תל אביב

כשרופאת המשפחה האיצה באבי להתחיל לקחת כדור גלוקומין לסכרת, קיווינו שישנה דרך טבעית, חלופית לכדור, כדי לאזן את רמות הסוכר. היה ברור שנדרש שינוי באורח התזונתי של אבא, למרות משקלו הרזה. אבא החליט להיעזר בתזונאי. לשמחתינו הגענו לאלעד. ההמוגלובין המסוכרר של אבי היה ברמה של 6.7 כאשר החל את ביקוריו אצל אלעד. לשמחתינו הרבה, המפגשים עם אלעד נשאו פירות ונוכחנו לדעת שאכן אפשר לאזן סוכר בדרך טבעית, באמצעות תזונה נכונה ללא שימוש בתרופות! הודות לתפריטים שבנה אלעד, לתמיכתו ולליוויו בתהליך, לזמינותו, לניווטו, למעקבים שערך, להנחיות ולהמלצות המקצועיות שנתן, תוצאות בדיקות הדם האחרונות גילו שההמוגלובין המסוכרר של אבי ירד לרמה של 6.3! אבא עדיין ממשיך בביקוריו אצל אלעד וכולו תקווה שבדיקות הדם הבאות יגלו הורדה נוספת בהמוגלובין המסוכרר. תודה רבה לאלעד על הטיפול המסור!

ירדנה

בת 40 מרמת גן

למאיה היקרה, לפני הכל, אני רוצה להודות לך על שפשוט שינית את חיי ב 180 מעלות! אני התחלתי את הטיפול כאשר שקלתי 130 ק"ג ועם טריגליצרידים 200 בבדיקות הדם. לאחר שנה של התמדה ופעילות גופנית עזרת לי לרדת מעל 30 ק"ג ולהוריד את הטריגליצרידים לנורמה! כיום אני שוקלת 98 ק"ג ועדיין לא אמרתי את המילה האחרונה. אני מרגישה מעולה ומקבלת כל יום מחמאות. זה היה שווה כל רגע. תודה על ההקשבה, הסבלנות, הדרבון והמקצועיות.

סתיו מ

בת 24 מהוד השרון

אלעד היקר, בתקופה מאד קצרה של 7 חודשים עברתי איתך דרך ארוכה שבסופה הצלחתי להגיע למשקל היעד שהצבתי לעצמי. לאורך כל התהליך ליוות אותי ונתת לי כלים שיעזרו לי על מנת להגיע לכך. הכלים שנתת לי היו מאד פרקטיים וכאלה שהתאימו למציאות היומיומית שלי מה שהקל עליי מאד. בנוסף, עודדת ודחפת אותי כשראית ירידות משמעותיות וחיזקת כשהייתי צריכה. המחמאות מהסביבה שלי לא איחרו לבוא ואני מרוצה מאד מהתוצאה אליה הגעתי! תודה לך על העזרה והדחיפה, בלעדייך זה לא היה קורה !

חגי א

מתל אביב

הגעתי לאלעד אחרי בדיקת דם שהראתה ערכים גבוהים בכמות הסוכר בדם. כבר בפגישה הראשונה אלעד זיהה את הגורם לבעיה זו ובתוכנית תזונה חדשה שהוא בנה לי הצלחנו לטפל בבעיה. תודות לאלעד מצבי הבריאותי השתפר ועל כך אני מודה לו.

134937.png